Šeit vienkārši ir ļoti patīkami dzīvot

Vienmēr pozitīvi noskaņotā Līna Randpere kopā ar savu ģimeni bauda dzīvošanu “Finnlog” guļbūves mājā no 2017. gada. Mēs palūdzām Līnai aprakstīt savas mājas būvniecības stāstu:

Dzīve guļbūves ēkā ir ļoti patīkama. Visi, kas apciemo mūs, arī apgalvo, ka šeit, pie dabas ir ļoti mājīgi.

Mums jau no paša sākuma bija skaidrs, ka būvēsim sev koka māju, jo tas ir silts materiāls un lieliski ir piemērots laukos. Ideja būvēt guļbūves ēku, nāca no draudzenes, kurai pirms kāda laika bija uzbūvēta “Finnlog” guļbūves māja. Apciemoju draudzeni, un man ļoti patika viņas mājas plānojums, kā arī tā jaukā un siltā mājas sajūta, kas tajā mājā radās. Tā arī mūsu lēmums tika pieņemts.

Lēmumu palīdzēja pieņemt korekts cenu piedāvājums

Par labu “Finnlog” tika nolemts, kad mēs saņēmām cenu piedāvājumus no vairākām firmām. “Finnlog” cenu piedāvājumā visas lietas bija skaidri un konkrēti ierakstītas. Konkurējošā uzņēmuma cenu piedāvājumā daudzas lietas, kuras cilvēks uzskata par elementārām, ka par tām atbild būvniecības uzņēmums, bija nepilnīgas. Piemēram, baļķu transports uz objektu un to nocelšana no automašīnas.

Kad mēs uzņēmumam paši piezvanījām, lai uzzinātu, cik daudz mājas būvniecība faktiski izmaksās, tad mums tika paziņots, ka pareiziniet cenu piedāvājumu ar divi. Manuprāt, tā ir klienta maldināšana. Ar “Finnlog” viss bija tik vienkāršs un skaidrs, kā arī ļoti patīkama klientu apkalpošana. Tas bija iemesls, kāpēc mēs izvēlējāmies “Finnlog”.

Viss process bija ļoti ērts

Plānošanas un būvniecības process mums pagāja bez problēmām. Mums bija ļoti patīkama sadarbība ar “Finnlog”, kā arī viņi bija ļoti jauki un pretimnākoši. Mēs daudzas lietas savai mājai vēlējāmies organizēt paši. Tas ir tik jauki, kad, ja pats vēlies kaut kādas lietas paveikt pats, tad “Finnlog” ļauj to izdarīt – visiem uzņēmumiem tas nav tik pašsaprotams. Bet, ja cilvēks pats nevēlas neko organizēt, tad visas lietas ir iespējams saņemt no “Finnlog”, tas ir patiesi ērti. Tomēr iesaku visiem, kam ir kaut mazākā apņemšanās, kaut dažus būvniecības materiālus organizēt arī pašiem, jo tādējādi ir iespējams ietaupīt līdzekļus.

Atceroties visu procesu, es nākamreiz vairāk pārdomātu un apspriestu visas lietas ar dzīvesbiedru, lai nekas nepiemirstos. Tagad es zinu, ka, ja es uzsāktu jaunas mājas būvniecību, tas es visas svarīgās lietas uzskaitītu uz atsevišķas lapas, piemēram, kontaktligzdas, slēdži, logi-durvis. Tādējādi ir vieglāk sekot procesam, un visas lietas tiek labāk pārdomātas. To gan es no šī projekta mācījos.

Klientu diena bija kā vērtīga pieredze

Mūsu jaunbūvētajā mājā notika arī “Finnlog” klientu diena. Es iesaku “Finnlog” klientiem ļaut savā mājā rīkot klientu dienu. Lai gan Jums šai dienai nav nepieciešams mājās neko iepriekš sagatavot, tad mēs abi ar manu dzīvesbiedru patiesībā esam tādi (un droši vien arī puse no igauņiem), ka, ja mēs zinām, ka mūsu mājās būs ciemiņi, tad paši vēlamies piepūlēties, lai māja būtu maksimāli kārtībā. Nedēļas laikā pirms klientu dienas mēs spējām padarīt tik daudz, ka tas vienkārši ir neticami. Ja parasti visas tās sīkās lietiņas, kā, piemēram, līstes un kaut kādi vadi, paliek uz ilgu laiku nepabeigtas, tad mums tas viss tika paveikts pirms klientu dienas. Klientu diena bija lieliska motivācija.

Mums ļoti patīk mūsu mājas projekts, un šeit ir ļoti patīkami dzīvot. Mēs droši iesakām “Finnlog” arī citiem – pateicoties mūsu ieteikumiem, tikko tika pabeigta arī mūsu draugu “Finnlog” guļbūves māja.