Jumti ar nelielo slīpumu un atvērtu karnīzi, skaidri strukturēti ēkas apjomi, stūra logi un lielas stikla virsmas mājas dienvidu pusē ir elementi, kas piešķir Thalia mājai raksturīgo un skaidri atšķirīgo ārējo formu. Projektējot Thalia mājas, ir ņemtas vērā 4 cilvēku ģimenes vajadzības, kas vēlas veidot savu mājokli piepilsētas rajonā vai, piemēram, kādas ūdenstilpnes tuvumā esošā reģionā.

Dzīvojamās ēkas galveno apjomu sastāda 1. stāva viesistabas, kāpņu halles un koridora priekštelpas bloks, pie kura labā spārna atrodas virtuve un ēdamistaba, bet kreisajā pusē  pirts ar priekštelpu. Virtuve un ēdamistaba ir savienojumā ar viesistabu, bet vienlaikus tās atrodas pietiekami atsevišķi un, pateicoties visu māju caurejošam plānojumam, no šīm telpām ir labs pārskats gan uz mājas priekšpusē, gan aizmugurē esošajos pagalmos notiekošo. Viesistaba ir pirts priekštelpa ir savienotas ar ārpus telpām esošo privāto jumta terasi, un, pagarinot virtuves daļas jumtu, ir izveidota pajumte automašīnai, kura apjomā ir izveidots arī šķūnis.

2. stāvā atrodas trīs guļamistabas, kuru stūra logi nodrošina skaistus skatu un maksimālu dienas gaismu. Papildus kopējai vannas istabai, lielākās guļamistabas rīcībā ir arī plaša garderobe.

Sīkāka informācija, kā var mainīt projektu, saskaņojot ar Jūsu vēlmēm.

Kāpēc tieši Finnlog?