Skatīt  video par izstāžu māju. Divstāvu māja no līmēta brusa pēc projekta Juno.

Ietilpība, plašums, funkcionalitāte un stils – tie ir Juno raksturošanai piemēroti atslēgas vārdi. Rūpīgi pārdomāts telpu plānojums apvienojumā ar labu arhitektūru dod iespēju radīt mājas, kuru vērtība saglabāsies arī nākošajām paaudzēm.

No ārienes Juno ir klasiska ēka ar divslīpju jumtu, kas ir savienota ar  zemāku nojumi automašīnai kopā ar pieliekamo telpu, kuras uz stabiem balstītais lēzenais jumts sniedzas arī virs parādes durvīm. Ārpus ēkas galvenās daļas mazliet izvirzīto šķērsvirziena fasādes slīpi rotā lielas stikla virsmas, aiz kurām atrodas atvērta plānojuma dzīvojamā istaba divos stāvos.

Ieejot ēkā pa parādes durvīm, caur priekšnamu nokļūst kāpņu hallē, no kuras var tieši nokļūt virtuvē vai dzīvojamā istabā. Dzīvojamā istaba kopā ar ēdamistabu un virtuvi ir L formā, radot plašu, plūstošu telpu, kurā katra tās funkcionālā vienība tomēr ir skaidri nodalīta.

No dzīvojamās istabas var nokļūt kabinetā, kā arī uz terasi mājas aizmugurē. Pirmajā stāvā atrodas vēl arī sauna ar plašu mazgāšanās telpu un tualeti. Ejot uz jumta stāvu, nokļūst plašā hallē, no kuras paveras skats uz dzīvojamo istabu lejā un no kuras var nokļūt četrās guļamistabās un to rīcībā esošajā vannas istabā.

Sīkāka informācija, kā var mainīt projektu, saskaņojot ar Jūsu vēlmēm.

Kāpēc tieši Finnlog?