Piedalies Finnlog veiksmes stāstā!

Finnlog nodarbojas individuālo masīvkoka māju dizainu, pārdošanu un būvniecību. Mēs uz masīvkoka mājām specializējamies galvenokārt tāpēc, ka mūsu darbība ir reģionos, kur ir senas tradīcijas un liels pieprasījums pēc koka mājām.

Šeit ir daži svarīgi atslēgvārdi par mūsu darbību:

  • Mūsu mājas ir ilgtspējīgas, videi draudzīgas un ar nelielu ekoloģisko nospiedumu.
  • Mēs izmantojam dabīgus celtniecības materiālus.
  • Finnlog mājas ir izturīgas un tās tiek būvētas visai dzīvei, tādēļ varam piedāvāt 10 gadus ilgu rūpnīcas garantiju.
  • Katra māja ir savdabīga, kā arī ir izveidota saskaņā ar jaunā mājas īpašnieka vēlmēm un vajadzībām.
  • Daudzi celtniecības materiāli tiek piegādāti no reģiona, kur māja tiks uzstādīta. Tas palīdz samazināt izdevumus un vienlaikus piedāvāt augstas kvalitātes māju par konkurētspējīgu cenu. Šāds darbības veids ir ne tikai rentabls, bet arī ilgtspējīgs.
  • Finnlog māju arhitektūrai iedvesmu esam guvuši no vietējās arhitektūras, lai to piemērotu dažādu tirgu patērētāju vajadzībām.
  • Mūsu komanda sastāv no talantīgiem cilvēkiem ar ilgtermiņa pieredzi, kas katru dienu rada sapņu mājas.
  • Finnlog ir rentabls un stabils uzņēmums, bet vienlaikus ar lielām ambīcijām atsvaidzināt dzīvojamo māju tirgu ar revolucionāriem produktiem.

Mēs jau vairāk nekā 15 gadus esam darbojušies Igaunijā un citos tirgos, piemēram, Krievijā, Vācijā, Norvēģijā, Latvijā, Indijā. Finnlog stratēģiskais mērķis ir būtiski palielināt ārvalstu tirgu īpatsvaru uzņēmuma kopējā apgrozījumā. Turklāt mēs uzskatām, ka ir svarīgi veicināt inovatīvu koka arhitektūru un tādējādi ar savu dizainu atšķirties no konkurentiem.

Lai sasniegtu savus mērķus, mēs Finnlog guļbūves un CLT mājas plānojam ieviest apritē Somijas tirgū. Mūsu pirmais mērķis ir CLT mājas iepazīstināt Somijas un Vācijas tirgū. Nākotnē mēs plānojam paplašināties arī citos tirgos.

Ja vēlaties saņemt vairāk informācijas par to, kā piedalīties Finnlog veiksmes stāstā, tad lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz adresi: fundraise@finnlog.eu