MĀJAS BŪVNIECĪBAS ETAPI

PIEMĒROTA RISINĀJUMA ATRAŠANA
Sadarbībā ar Finnlog komandu tiks izveidots Tavām vajadzībām un vēlmēm atbilstošs telpu plānojums un arhitektoniskais risinājums. Pēc tam veiksim cenu kalkulāciju un sastādīsim budžetu.

LĪGUMA SLĒGŠANA
Ja budžets apmierinās, tad slēgsim līgumu, kurā bez visa pārējā tiks ietvertas veicamās darbības un laika grafiks. Atbilstoši Tavām vēlmēm Finnlog var piedāvāt gan „atslēgas rokā“ risinājumu, gan tikai mājas korpusa uzstādīšanu. Viss atkarīgs no tā, cik daudz vēlēsies piedalīties būvniecības procesā.

PROJEKTU IZSTRĀDE
Pēc līguma noslēgšanas ķersimies pie projektēšanas darbiem, kuros ietilpst arhitektūras un atsevišķo daļu rasējumi, kā arī priekšprojekts un energomarķējums.

DOKUMENTU SAGATAVOŠANA BŪVATĻAUJAS IEGŪŠANAI
Pirms ķerties pie būvdarbiem, ir nepieciešams iegūt pašvaldības būvatļauju. Būvatļaujas iegūšanai nepieciešamos materiālus sagatavo Finnlog.

MĀJAS DETAĻU PAGATAVOŠANA
Kad visi sagatavošanas darbi ir paveikti un iegūta pašvaldības būvatļauja, tad baļķu ražotnei tiek nosūtīts attiecīgais mājas detaļu izgatavošanas pasūtījums. Tiek pasūtīti un komplektēti arī visi pārējie nepieciešamie materiāli.

BŪVNIECĪBA
Kad visas detaļas ir gatavas, ir laiks ķerties pie būvdarbiem, kurus veiksim atbilstoši līgumā noteiktajam apjomam.

 

Atbildēt

*