Tava māja, tava seja!

AS BŪVNIECĪBAS PROCESS:

1) Piemērota risinājuma izvēle. Sadarbībā ar Finnlog komandu tiek sastādīts Jūsu vajadzībām un vēlmēm atbilstošs nākamās mājas grīdas plāns un arhitektūras risinājums. Pēc tam tiek veikta cenas kalkulācija un sastādīts budžets.

2) Vienošanās noslēgšana. Ja budžets ir piemērots, tad tiek noslēgts savstarpējais līgums, ar kuru cita starpā tiek noteiktas turpmākās darbības un grafiks. Saskaņā ar Jūsu vēlmēm Finnlog var piedāvāt pabeigtu risinājumu „zem atslēgas“ vai arī uzstādīt tikai mājas ārējo risinājumu. Viss ir atkarīgs no tā, cik lielā mērā vēlaties iesaistīties būvniecības procesā.

3) Projektu sastādīšana. Pēc vienošanās noslēgšanas tiek uzsākti projektēšanas darbi, kas ietver arhitektūras un speciālo daļu rasējumus, kā arī pirmsprojektu un energoefektivitātes sertifikātu.

4) Būvatļaujai nepieciešamo lietu sagatavošana. Pirms mājas būvniecības uzsākšanas no vietējās pašvaldības vēl ir nepieciešams saņemt būvatļauju. Par būvatļaujai nepieciešamo materiālu sagatavošanu rūpējas Finnlog.

5) Mājas detaļu ražošana. Kad visi sagatavošanas darbi ir pabeigti, un ir saņemta būvatļauja no vietējās pašvaldības, tad mājas pasūtījums tiek nodots rūpnīcai, kur tiek ražoti baļķi. Papildus tiek pasūtīti un komplektēti visi pārējie nepieciešamie materiāli.

6) Būvniecība. Kad visas detaļas ir gatavas, ir pienācis laiks uzsākt būvdarbus, kas tiek veikti saskaņā ar līgumā noteikto darbu apjomu.

7) SAPŅU MĀJA. Tagad Jūsu sapņu māja ir gatava!

10 gadu rūpnīcas garantija

DSC_5849_v DSC_0285_v

Videi draudzīga un dabai tuva. Koksne ir dabīgs un ilgtspējīgs celtniecības materiāls, kura ražošanai, salīdzinājumā ar citiem celtniecības materiāliem, ir nepieciešams daudz mazāk enerģijas. Turklāt koksne ir atjaunojams dabas resurss, tādēļ guļbūves māja ir videi draudzīgs risinājums.

Veselīga dzīves vide. Koksne pēc savas būtības ir labs siltuma un mitruma izolators, kas gaisu guļbūves mājā padara tīru un viegli ieelpojamu. Relatīvais gaisa mitrums iekštelpās ir svarīgs komforta rādītājs. Vasaras periodā guļbūves māja ir patīkami svaiga, bet ziemas periodā silta un mājīga.

Veselīga dzīves vide. Koksne pēc savas būtības ir labs siltuma un mitruma izolators, kas gaisu guļbūves mājā padara tīru un viegli ieelpojamu. Relatīvais gaisa mitrums iekštelpās ir svarīgs komforta rādītājs. Vasaras periodā guļbūves māja ir patīkami svaiga, bet ziemas periodā silta un mājīga.

Antialerģiska un antibakteriāla. Koksne ir antialerģisks celtniecības materiāls, no kura gaisā neizdalās kaitīgas vielas. Koksne gadiem piepilda istabu ar savu patīkamo smaržu. Papildus tam koksne ir antibakteriāla, kas savukārt novērš patogēnu izplatību guļbūves mājās. Tādēļ guļbūves māja ir ideāla izvēle ģimenēm ar maziem bērniem un arī cilvēkiem, kam ir alerģijas.

Patiesi skaista. Guļbūves māja var būt tradicionāla, mūsdienīga vai moderna, taču skaidrs ir viens – guļbūves māja izskatās skaista un unikāla neatkarīgi no izvēlētā mājas stila. Guļbūves māja ir ideāli piemērota gan pilsētā, gan laukos.

Moderna un ekskluzīva. Ilgtspējīgs un videi draudzīgs dzīvesveids ir viens no pašreizējiem megatrendiem. Koks kā ekskluzīvs un dabīgs būvmateriāls ir savdabīgs un atšķiras no parastās masu produkcijas.

Ilgtermiņa. Guļbūves māja uzticami kalpo no paaudzes paaudzē, un tas ir bijis mūsu galvenais celtniecības materiāls jau tūkstošiem gadu.

 Rnd2-0012 Rnd2-0005

Atbildēt

*