Mēs aicinām Jūs arī uz Finnlog klientu dienu Igaunijā. Klientu diena notiks 24. martā plkst. 10:00 – 16:00 Saku pagastā, kas atrodas netālu no Tallinas. Tikšanās Tänassilma 33, Tänassilma, Harju apriņķis.

Pavasara klientu dienā varēs iepazīties ar vienkāršu un funkcionālu mājokli. Ēkas projektam iedvesmu esam guvuši no mūsu gatavā risinājuma Eleos, kas ir ticis attīstīts tālāk atbilstoši nekustamajam īpašumam, debesspusēm un ģimenes vēlmēm.

Dzīvojamās ēkas arhitektūras risinājumu raksturo ēkas skice, kas ir divu stāvu taisnstūra formas, ar nedaudz slīpu vienšķautnes jumtu, kuram ziemeļu pusē pievienojas zemāks plakanais jumts, kas veido automašīnu nojumi un šķūņa daļu. Pagalma pusē galveno apjomu sadala zemākā ēkas daļa ar slīpo jumtu, kur atrodas izeja no dzīvojamās istabas un divu pagalma pusē esošo terašu nojume.

Ēkas pirmajā stāvā atrodas dzīvojamā istaba ar atvērtu virtuvi, un no dzīvojamajām telpām vēl viena guļamistaba. Uz ēkas pagalma pusē esošo terasi var nokļūt no guļamistabas un ēdamistabas. Mājokļa otrajā stāvā ir plānotas četras guļamistabas, garderobe un dušas telpa.

Ēkas ārsienas ir būvētas no 202 mm bieziem līmētiem baļķiem, un līmēto baļķu sienu stūri ir veidoti pilsētas vides stilā bez redzamiem stūru savienojumiem. Par jumta pārsegu ir izmantots klasiskais vertikālo šuvju skārda jumta segumu ir izmantots klasiskais vertikālo šuvju skārda jumts. Ēkā ir plānota ventilācijas sistēma ar siltuma atgūšanu, bet apkure ir plānota ar gaisa-ūdens siltumsūkni.

 Apskatiet Eleos projektu arī mūsu mājaslapā!

Pievienojieties mūsu klientu dienai arī Facebook!