Daudzcīņnieks Mikk-Mihkel Arro

Laika gaitā Finnlamelli ir dažādos veidos atbalstījis sportu. Šo labo tradīciju uzsākām 2009. sākumā ar daudzcīņnieka Mikk-Mihkel Arro sponsorēšanu.

Palīdzējām un jutām līdzi jaunā sportista attīstībai, sasniegumiem, Igaunijas valsts pārstāvēšanai ārvalstīs un personīgo rekordu uzlabošanai.

Mikk-Mihkel Arro rezultāti:

  • 2009. gada jūlijs – Piedalīšanās Polijā, Ščecinā Eiropas daudzcīņas Superlīgas meistarsacīkstēs 7779 punkti un 5. vieta.
  • 2009. gada augusts – debija Berlīnē notikušajās vieglatlētikas pasaules meistarsacīkstēs 7538 punkti un 33. vieta.
  • 2010. gada jūnijs – Igaunijas-Somijas-Zviedrijas sacensības Stokholmā. 7707 punkti un 2. vieta.
  • 2010. gada jūnijs – Igaunijas komandas sastāvā, Eiropas superlīgas čempionātā 1. vieta.
  • 2010. gada augusts – Rakverē notikušajās desmitcīņas Igaunijas meistarsacīkstēs 2 .vieta un 7807 punkti.
  • 2011. gada februāris – Tallinas starptautiskajās meistarsacīkstēs kopvērtējumā 6. vieta un 5743 punkti un Igaunijas meistarsacīkstēs kopvērtējumā 3. vieta.

Bērnu nama bērnu sporta dienas

2010 „Mazi darbi ir lielu panākumu pamatā“

Rakveres Sporta klubs “Pinx” sadarbībā ar Finnlamelli Eesti OÜ Rakveres Sporta centrā organizēja bērnu nama bērnu sporta dienu.

Sporta dienas mērķis bija piedāvāt bērniem iespēju tikties ar Igaunijas vieglatlētikas, basketbola un galda tenisa slavenībām, iepazīstināt viņus ar dažādiem aizraujošiem sporta veidiem, lai palielinātu bērnu interesi par sporta aktivitātēm.

Ar saviem sporta veidiem bērnus iepazīstināja tādi slaveni sportisti, kā vieglatlēti Mikk-Mihkel Arro, Grete Udras un Taavi Peetre, basketbolisti Valmo Kriisa un Reinar Hallik, kā arī galda tenisisti Aleksandrs Smirnovs un Tatjana Tsisjakova.

Sporta diena dalībnieku vidū guva lielu popularitāti.

2011 Bērnu nama bērnu sporta diena Pērnavā kopā ar sporta slavenībām

Finnlamelli Eesti OÜ otro gadu pēc kārtas organizēja bērnu nama bērnu sporta dienu, kas šoreiz notika Pērnavas Sporta hallē.

Sporta diena bija paredzēta visiem bērnu nama bērniem, neatkarīgi no vecuma. Vēlreiz bērnu nama bērniem piedāvājām iespēju tikties ar Igaunijas sporta slavenībām, iepazīstināt ar interesantiem sporta veidiem un paplašināt redzesloku, kā arī radīt interesi par sportisku dzīvesveidu.

Programmā bija iepazīstināšana ar dažādiem sporta veidiem, stafetes skrējieni kopā ar sporta slavenībām, komunicēšana ar sportistiem, fotografēšanās un koncerts.

Labdarības pasākumā piedalījās bērni no Elvas Bērnu nama,  Haiba Bērnu nama, Pērnavas Bērnu ciema un MTÜ Maria Bērnu centra.

Pasākumā uzstājās tādas slavenības, kā vieglatlēti Mikk-Mihkel Arro, Lembi Vaheru un Taavi Riitmuru, Grete Udras, Pērnavas Basketbola kluba basketbolisti Rannar Raap, Toomas Raadik, Jüri Larionov un Elgar Tamsalu, kā arī AMICI deju meitenes.

Labdarības pasākumu noslēdza Igaunijas slavenākā superzvaigzne – OTT LEPLAND!