Mājokļa iegāde ir sarežģīts uzdevums: tirgū mājokļu būvi piedāvā dažādi uzņēmumi, un ir grūti saskatīt atšķirības. Mēs atvieglosim Jums izvēli!

Kādēļ tieši „Finnlog”?

„Finnlog” zīmola īpašniece – kompānija „Finnlog Group OÜ” daudzu valstu tirgū darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un ir saņēmusi AA līmeņa uzticamības vērtējumu no kredītreitingu aģentūras „Krediidiinfo”.

Mājas būve – tā ir nopietna investīcija. Atrodiet tādu ražotāju, kuram varat uzticēties!

„Finnlog” – Somijas kvalitāte

Mūsu izstrādājumu kvalitāti pastāvīgi pārbauda Somijas valsts uzraudzības organizācija. Baļķi un citi mūsu būvēm paredzētie izejmateriāli top „Finnlamelli OY” rūpnīcā, kurā pielieto visjaunākās tehnoloģijas. Mūsdienīgu risinājumu ieviešanā un iekārtu apkopē ik gadu tiek investēts ap 3 miljoniem EUR, kas ir 10% no rūpnīcas kopējā apgrozījuma. Nemitīga attīstība un noturīga kvalitāte ir svarīgi mūsu uzņēmuma pamatprincipi. Turklāt „Finnlamelli OY” ir izstrādājis un ieviesis savā darbībā arī vismūsdienīgāko baļķu sasaistes tehnoloģiju. Uz „Finnlog” māju būvnieku pieredzi var pilnībā paļauties: katra brigāde ikgadēji uzbūvē vairāk nekā desmit māju, un mūsu speciālistu vidējais profesionālais stāžs ir ilgāks nekā pieci gadi.

Novērtējiet dzīves kvalitātes nozīmi un vienmēr izvēlieties vislabāko!

Starptautiska atzinība

Materiāli, kurus „Finnlog” izmanto baļķu māju būvei, atbilst visaugstākajām tehniskajām prasībām. To apliecina aģentūras VTT Expert Services OY piešķirtais Eiropas tehniskās akreditācijas sertifikāts ETA-12/0353 (Eurooppalainen tekninen hyväksyntä ETA-12/0353), kā arī Krievijā iegūtais Atbilstības sertifikāts (Сертификат Соответствия).

Šie dokumenti garantē, ka ikviena „Finnlog” uzceltā māja atbilst starptautiskajiem kvalitātes paraugrādītājiem.

„Finnlog” mājām – desmit gadu garantija

Mēs piešķiram 10 gadu garantiju koka mājokļu nesošajām konstrukcijām.

Šādu garantiju var piešķirt tikai uzņēmums, kas ir darbojies savā nozarē vismaz tikpat ilgu laiku!

„Finnlog” baļķu māja teicami saglabā siltumu

2009. gadā Tallinas Tehniskajā universitātē veikts lietišķais pētījums apliecināja, ka „Finnlog” baļķu sienu siltumizolācija reālos āra apstākļos ir pat par 15% labāka, nekā šobrīd tiek pieņemts projekta izstrādē un ēkas energoefektivitātes aprēķinā.

Izvēloties mājokli, nepaļaujieties uz citu cilvēku nejaušiem izteikumiem, bet paši izpētiet lietu pēc iespējas pamatīgāk!

Mūsdienīga arhitektūra

Sadarbība ar daudziem pazīstamiem Igaunijas arhitektiem ir palīdzējusi „Finnlog” izstrādāt savu raksturīgu baļķu arhitektūras stilu, kurā veiksmīgi apvienoti gan mūsdienīgi vizuālie risinājumi, gan ērtības un praktiskums.

Mūsuprāt, mājas būve ir līdzīga tērpa šūšanai pie drēbnieka – proti, tai pilnībā jāatbilst pasūtītāja vēlmēm un vajadzībām.