Finnlog Group OÜ
Keemia 4, 10616 Tallinn
Tel: (+372) 6225 845

Koka mājas

Divstāvu koka mājas
Divstāvu koka mājas
Divstāvu koka mājas

Ja Jūsu sapņu guļbūves māja ir ar skaistām kāpnēm un mājai ir divi stāvi, tad izvēlieties piemērotu māju no mūsu piedāvātajiem koka māju projektiem. Finnlog sortimentā ir vairāku izmēru klasisku un modernu pilsētas un lauku māju projekti.

Vienstāva koka mājas
Vienstāva koka mājas
Vienstāva koka mājas

Ja Jums labāk tīk guļbūves māja bez kāpnēm, tad pareizo risinājumu atradīsiet no vienstāvu koka māju projektu piedāvājuma. Finnlog sortimentā ir vairāku izmēru klasisku un modernu pilsētas un lauku māju projekti.

Vasaras mājas
Vasaras mājas
Vasaras mājas

Vai vasaras māja pēc Jūsu domām ir vieta, kur cilvēks var atrasties, aizmirstot par ikdienas rutīnu? Mūsu piedāvājumā esošās vasaras mājas rada tieši tādu īpašu gaisotni, kas cilvēkus atbrīvo no raizēm un piedāvā tiem vērtīgu un laimīgu laika pavadīšanu.

Villas
Villas
Villas

Pilnībā unikālas, jo mājas būvniecībai ir nepieciešams individuāls projekts, kas tiek izveidots, vadoties pēc turpmāko mājas iemītnieku vēlmēm un vajadzībām. Klienta un profesionāla arhitekta dvēseliskas sadarbības  rezultātā uzbūvētā villa var būt tikai un vienīgi lieliska. Pārliecinieties paši, aplūkojot mūsu paraugus!

Galerija
Galerija
Galerija

Mājas būvniecības sākotnējā ideja rodas kādā skaistā dienā, kad sākat domāt par jaunu māju iespēju. Izpētiet, ko mēs jau esam uzbūvējuši: apskaties gan istabas no iekšpuses, gan arī māju kopumā no ārpuses. Noteikti iepazīstieties arī ar tām fotogrāfijām, kas ir uzņemtas būvniecības darbu laikā.

Konstruktīvisma stilā mājas
Konstruktīvisma stilā mājas
Konstruktīvisma stilā mājas

Ja Tavs sapnis ir koka māja, kas atšķiras no tradicionālajām guļbaļķu mājām, tad Finnlog modernās koka mājas konstruktīvisma stilā ar stikla virsmām un taisnām līnijām ir domātas tieši Tev.

Kas var būt labāks kā koka mājas no masīviem līmētiem guļbaļķiem? Mūsu līmētie masīvie baļķi ir  videi draudzīgi, ugunsdroši un izturīgi, kā arī ar izcilām estētiskām īpašībām. Tādēļ mūsu piedāvātie māju projekti  ir domāti tiem, kas izprot ieguvumus no šīs izvēles.

Mūsu piedāvājumā ir dažādu veidu māju projekti – vienstāvu koka mājas, divstāvu koka mājas, vasaras koka mājas un villas. Visi māju projekti ir kvalitatīvi, estētiski, videi draudzīgi un tajā pat laikā var tikt individuāli pielāgoti katra klienta vēlmēm.

Finnlog koka mājas ir izgatavotas no videi draudzīgiem un ekoloģiskiem materiāliem, kas ir būtiski un padarīs Jūsu māju ideālu Jūsu ģimenes izmitināšanai.

Finnlog koka mājas būvniecībai nav nepieciešami ievērojami papildus līdzekļi priekš iekšējās un ārējās mājas apdares. Masīvie guļbaļķi ir efektīvi un skaisti – atliek tos tikai noklāt ar aizsargājošu pārklājumu. Turklāt pie pareiza masīvkoka baļķu biezuma līmēšanas arī papildus siltināšana nav nepieciešama. Tādējādi saglabājas visas koka mājas priekšrocības ar savu unikālo mikroklimatu. Kā arī izdarot izvēli būvēt šādas koka mājas tas ļauj ietaupīt arī uz masīva fundamenta (mājas pamatu) būvniecības rēķina.

Finnlog māju projekti ir ļoti dažādi – mūsu piedāvātās koka mājas ir paredzētas gan lielām, gan nelielām ģimenēm. Piemēram, koka mājas “Talos” paredzētas nelielām, jaunām ģimenēm. “Talos” ir vienstāvu māja ar neparastu formu – mājai ir atvērtas, plašas terases, lieli logi, vairākas guļamistabas, ēdamistaba, virtuve, labierīcības un sauna – viss kas nepieciešams komfortablai dzīvošanai. Piepilsētu rajonos šādi māju projekti (koka mājas) ir ļoti populāras un tas nav pārsteigums, ņemot vērā automobiļu skaitu palielināšanos, autogāzes piesārņojumu un vispārējo vides situāciju lielajās pilsētās.

Mūsu māju projektu klāstā ir arī vienstāvu koka mājas ar mansardu. Mansarda jeb jumta stāvs ievērojami palielina kopējo mājas platību. To var izmantot gan kā mākslinieka studiju, biroja telpu, bērnu guļamistabu vai viesistabu. Interesants risinājums kā izmantot koka mājas mansarda stāvu ir ierīkot tajā nelielu mājas kino telpu. Vienstāvu mājas ar mansardu cena būs mazāka nekā divstāvu mājas cena, tomēr ērtības ziņā abas mājas būs līdzīgas. Māju projekti “Atlas” ir viens no šāda tipa projektu veidiem. Mājā ir dzīvojamā istaba ar kamīnu, trīs guļamistabas, virtuve, ēdamistaba, sauna, duša un tas viss 112.8 m2 platībā.

Pievērsiet uzmanību arī, piemēram, divstāvu koka mājai “Inari”, kas paredzēta nelielai ģimenei. Mājas saimnieku ērtībām ir ne tikai plaša atpūtas telpa, virtuve, ēdamistaba, vairākas dažāda izmēra guļamistabas, bet arī sauna un kabinets darbam.

Mūsu piedāvātās vasaras mājas tiek iedalītas ne tikai pēc cenu kategorijām, bet arī pēc stāvu skaita. Pie mums Jūs variet iegādāties vienstāvu koka mājas ar garāžu vai arī divstāvu koka mājas ar platību no 120–163 m2, kas noteikti spēs uzņemt lielu ģimeni.

Vieni no interesantākajiem Finnlog māju projektiem ir villas. Guļbaļķu villas ir ļoti plašas ar izteiktu individualitāti. Villu māju projekti ir unikāli, jo to projektu izstrāde notiek ciešā sadarbībā ar jauno villas saimnieku. Ļoti bieži standarta villu māju projekti tiek papildināti, piemēram, ar papildus lieliem logiem un terasēm, kas tādējādi piedod villai īpašu stilu un luksusu. Ja māja atrodas gleznainā vietā, tad no daudzajiem logiem pavērsies brīnišķīgs skats un apkārtni.

Mūsu elektroniskajā katalogā apskatāmi daudzi māju projekti. Jums atliek to tikai izšķirstīt un izvēlēties savu. Visas Finnlog koka mājas paredzētas komfortablai dzīvošanai ar individuālām vajadzībām. Mēs ceram, ka Jūs novērtēsiet mūsu oriģinālās un kvalitatīvās koka mājas.

Tāpat piedāvājam aplūkot mūsu jau gatavos māju projektus un noteikti apskatiet arī realizēto projektu galeriju, lai pārliecinātos par mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti visā būvniecības ciklā.