Natalja Jürves

"Ar Finnlog es varētu celt vēl un vēl!"

Finnlog Group OÜ
Keemia 4, 10616 Tallinn
Tel: (+372) 6225 845

“Ar Finnlog es varētu celt vēl un vēl!”

N. J. ar savu ģimeni dzīvo Finnlog guļbaļķu mājā jau trīs gadus. Četru cilvēku ģimene joprojām ir apmierināta ar 197 m2 dzīvojamo māju. „Ziemā šeit ir silti, bet vasarā lieliski“,  saka N.J.

„Pašreiz, kad ārā ir agrs pavasaris, bet ir vēl auksts laiks, mūsu guļbaļķu mājā ir silti. Caur lielajiem uz dienvidiem pavērstajiem logiem ienākošais siltums saulainā laikā sasilda māju arī pie zemas āra temperatūras. Pēdējā laikā mēs esam īpaši laimīgi – mums ir ekoloģiska un ekonomiska māja, kura tajā pašā laikā ir arī mājīga, dabiska un silta ”, atzīmē Natālija. Bet tas ir tikai viens iemesls, kura dēļ ģimene uzticas uzņēmumam Finnlog un tā mājām. Tāpat ļoti svarīga ir uzņēmuma darba kultūra un rūpīgā attieksme pret klientiem.

Izšķirošā nozīme bija labai attieksmei pret klientiem

Jau pašā kopdzīves sākumā noskaidrojās, ka N. J. ģimenei dzīve dzīvoklī nebūs tuva – vīra skaidrā pārliecība pārņēma arī  N.J. Kādai īsti jābūt jaunai ģimenei piemērotai mājai?! Viņiem tas bija pavisam viegla jautājums. Atbilde bija viņos abos.

Kad N.J. un viņas vīrs bija mazi, viņi daudz laika pavadīja vecmammu un vectēvu privātajās mājās. Lauku atmosfēra tik stingri iegūlās viņu sirdīs, ka lēmums uzcelt savu guļbaļķu ģimenes māju tika pieņemts pavisam viegli. „Tajā brīdī tirgū strādāja trīs uzņēmumi, kuri tirgoja Somijas mājas. Mēs izvēlējāmies vienu no tām, bet tajā brīdī viņu apkalpošanas līmenis varēja būt labāks. Bet pie Finnlog mēs atgriezāmies tāpēc, ka šajā uzņēmumā mūs cienīja“, stāsta meitene. „Mēs domājām par apaļiem baļķiem, bet Viimsi apriņķī, kur atrodas mūsu gruntsgabals, nebija atļauts celt apaļu guļbaļķu mājas. Savukārt Finnlog priekš mums atradās lielisks risinājums – mūsu mājas sienas apšuva ar dekoratīvajiem dēlīšiem un tagad tā izskatās kā vienkārša, ar koku apšūta māja“.

Pie tam uzņēmums bija gatavs ģimenei izstrādāt individuālu mājas projektu bez papildus samaksas: „Mēs saņēmām tādu māju, par kādu vienmēr bijām sapņojuši. Līdz mūsu projekta realizācijai “līdz atslēgai”, mums nenācās saskarties ne ar kādiem šķēršļiem vai neērtībām.“

„Pilnībā uzticos šim uzņēmumam!“

Kad N.J. runā ar draugiem, kuri arī nesen uzcēluši savu māju, viņus pārsteidz siltums, ar kādu saimniece atceras Finnlog uzņēmuma darbu un celtniekus. „Guļbaļķu mājas būve bija ļoti aizraujoša, kaut arī jebkurš celtniecības posms ir nedaudz saspringts. Katru dienu jāpieņem kādi lēmumi, jāmeklē kompromisi, jāapmeklē celtniecības objekts. Tajā pašā laikā, tas bija ļoti interesanti. Guļbaļķu mājas celtniecības laikā ir ātri redzams rezultāts – paiet tikai pusgads un māja jau uzbūvēta,“ atceras N.J.

Vai ģimene tagad darītu kaut ko savādāk? Interesanti, bet nekas būtiski nemainītos. Tās nelielās izmaiņas, kuras N.J. un viņas vīrs būtu veikuši, lielā mērā ir: „Piemēram, paplašinātu terases. Tādus sīkumus uzreiz nevar paredzēt, līdz nesāc mājā dzīvot. Viss pārējais ir ļoti labi. Šogad mēs plānojām veikt dažus darbus, kurus nepabeidzām mājas celtniecības laikā. Mēs neprasīsim pat citu ieteikumus. Ja mums dzīvē vēl kādreiz vajadzēs celt māju, tā noteikti būs Finnlog guļbaļķu māja. Draugi vēl līdz pat šim brīdim netic, ka mums pret celtniekiem nav nekādu pretenziju. Vēl izbrīnītāka ir viņu sejas izteiksme, kad saku, ka ar kopā Finnlog es varētu uzcelt vēl divas trīs mājas“.

Skatīties video: Finnlog koka māju celtniecība