Elektrība guļbaļķu mājā

Mūsdienu guļbaļķu mājā arī elektrības sistēmas risinājumi ir veidoti atbilstoši mūsdienām. Labi pārdomāts elektriskās sistēmas projekts un projektētas sistēmas profesionāla instalēšana padara ēkas izmantošanu drošāku, kā arī saglabā un uzsver ēkas personību.

Mēs sadarbojamies ar profesionāļiem

Sadarbībā ar kompetentiem apakšuzņēmējiem mēs veicam ēku iekšējos elektroenerģijas piegādes darbus, kā arī iekšējās elektroinstalācijas projektēšanas un instalēšanas darbus. Finnlamelli projektēšanā iekļauts:

  • apgaismojuma risinājumi,
  • kontaktligzdu un mājsaimniecības tehnikas barošanas līnijas,
  • elektriskā apkure un ventilācija.
  • zemas strāvas vadu līnijas kopā ar signalizācijām un ugunsdrošības sistēmām.

Noformējam arī elektroinstalācijas sistēmas lietošanai nepieciešamo dokumentāciju un organizējam būvniecības risinājumu īstenošanu.
Pirms elektroiekārtu lietošanas uzsākšanas noorganizējam inspektora ierašanos objektā, lai veiktu apskati un tehnisko pārbaudi, kurā iekļauta lietošanas drošības un elektroinstalācijas pārbaude.

Droši izstrādāta un apslēpta kabeļu sistēma nemaina ēkas izskatu

Mūsdienīgās guļbūvēs netiek izmantota virspusēja kabeļu uzstādīšana. Visi kabeļi ir apslēpti sienās, griestos un grīdas konstrukcijās. Kontaktligzdu barošanas kabeļi izvietoti zem grīdas un saskaņā ar projektu pievadīti nepieciešamajai vietai pa kanāliem sienās. Pa grīdas apakšu instalētie kabeļi ievietoti plastmasas caurulēs, lai novērstu jebkādus iespējamos bojājumus.
Ļoti svarīgi ir rēķināties ar apaļkoku sēšanos un apjoma samazināšanos, lai nostiepjoties netiktu pārrauti kabeļi. Slēdži kā arī lielākā daļa kontaktligzdu ir instalētas starpsienās, kas nenosēžas. Apgaismojumam mēs cenšamies izmantot pēc iespējas mazāk halogēnās lampas, jo tās ir jāiemontē sienās un tām ir ļoti augsta darba temperatūra. Tomēr, ja nepieciešams izmantot halogēnos apgaismojumus, mēs tos iebūvējam karstuma izturīgos korpusos.
Elektriskās sistēmas mūsdienu guļbaļķu mājās tiek izstrādātas pēc mūsdienīgiem, labi pārdomātiem elektrisko sistēmu projektiem, kas māju padara daudz ērtāku un izteiksmīgāku.