Kamīns

Uzņēmums OÜ Kaminameister nodarbojas ar kamīnu NunnaUuni pārdošanu un uzstādīšanu, kā oficiāls pārstāvis kopš 1994. gada. Tāpat arī mēs nodarbojamies ar speciāli pasūtītu, atbilstošu klientu vēlmēm, kamīnu projektēšanu un celtniecību; bez tam mūsu piedāvājuma asortimentā ir arī moduļu dūmvadi. Mūsu speciālisti palīdzēs jums kā ar padomu, tā ar darbiem. Mēs ar prieku uzņemamies pat vissarežģītākos darbus.

Tieši pavards lielā mērā nodrošina mājības sajūtu mājā. Tas palīdz apsildīt telpu un priecē acis ar atbilstošu noformējumu.

Siltumu akumulējošā kamīna krāsns NunnaUuni izplata vienmērīgu, nomierinošu siltumu un rada jūsu mājā siltu un mājīgu atmosfēru. Jūs varēsiet baudīt siltumu jau dažus mirkļus pēc uguns aizdegšanas kamīnā, bet apmēram divu stundu ilguša apkures seansa rezultātā siltumu akumulējošais kamīns NunnaUuni izdalīs dabīgo siltumu līdz pat 24 stundām no vietas.

Kontrolējot malkas kvalitāti un apkures intervālus, jūs varēsiet vēl vairāk izlīdzināt siltuma atdeves līmeni un pieregulēt siltumu atbilstoši savām vajadzībām. Visiem NunnaUuni kamīniem noteikts optimālais malkas daudzums.

Reizē ar ēkas izmēru un formu, ietekmi uz apkures nepieciešamību (kā arī siltuma, kuru izdala kamīna krāsns kurināšana) nosaka arī siltuma izolācija, gaisa necaurlaidība, siltuma ražīgums telpā, kā arī āra gaisa temperatūra. Protams, vajadzētu arī padomāt par mērķi, kādam jūs vēlaties izmantot kamīnu: kā galveno apkures avotu vai papildus siltuma avotu, vai tikai, lai radītu atbilstošu atmosfēru.

Logo_260x185