Zviedru koncerns Benders Sverige AB jau vairāk kā 50 gadus ražo betona jumta dakstiņus, kuri guvuši atzinību un popularitāti daudzās Eiropas valstīs. 1999. gadā uzņēmuma ražotne tika sertificēta saskaņā ar ekoloģiska menedžmenta standartu ISO 14001. Tas nozīmē, ka produkcijas ražošanā izmanto tikai ekoloģiskus materiālus, bet ražošanas process nerada draudus apkārtējai videi.

Uzņēmuma Benders produkcijas asortiments ietver sevī četrus dažādus dakstiņu veidus un četrus dažādus ārējā seguma veidus, kā arī betona jumta dakstiņus ar neapstrādātu virsmu.

Benders Palema ir divu viļņu dakstiņi, kuri der jebkāda tipa slīpajiem jumtiem. Viļņveidīgais profils un divu rievu fiksācijas savienojums nodrošina stingru dakstiņu savienošanu un klājuma noturību pret dabas apstākļu iedarbību.

Benders Exklusiv ir viena viļņa profila dakstiņi, kuri klājumam piešķir lielu dinamiku un lielu viļņotu izliekumu.

Šis klasiskais profils der gan vecu, gan jaunu māju jumtiem.

Benders Carisma ir dakstiņi, kuri lieliski papildinās mūsdienu arhitektūru. Benders Carisma dakstiņi tiek ražoti izmantojot jaunākās tehnoloģijas, bet dakstiņu izmērs sniedz šim taisnas virsmas profilam papildus izturību. Sērija Carisma ir avots neticami plašām arhitektu iespējām.

Benders Mecklenburger ir tradicionālas formas dakstiņi. Īpaši savdabīgus šos dakstiņus padara to viļņu līnijas, kuras ietver sevī taisnas virsmas un viļņveida profilus.

Benders dakstiņi ar ārējās virsmas krāsojumu ir pilnībā pārklāti ar divu slāņu apdares krāsu. Krāsa ir speciāli izstrādāta izmantošanai uz betona dakstiņiem un arī tiek ražota uzņēmumā Benders. Sērija Candor ir pārklāta ar spīdīgu krāsu, kura nodrošina īpaši lielu klājuma ekspluatācijas ilgumu un aizsargā jumtu no sūnām un uzaugumiem. Sērijai Brilliant ir metāliskas bāzes pigments, kurš nodrošina klājumam raksturīgu spīdumu, bet paši dakstiņi maina krāsas toni, krītošo gaismas staru iedarbībā. Sērijas Srtuktuur klājums atšķiras no citu veidu klājumiem, jo tā materiāls ir veidots no sasmalcināta un krāsota dakstiņu materiāla.

Benders Antiik sērijas dakstiņi ir pilnībā krāsoti, bet šai sērijai nav ārējā krāsojuma slāņa.

Benders produkcijas asortimentā ir liela izvēle speciālo dakstiņu, papildpiederumu, preču, kas nodrošina drošību un kvalitatīvu stiprinājuma elementu, kas nepieciešami klājuma darbu nodrošināšanai.

Klājuma darbu veikšanas laikā nepieciešams ievērot dakstiņu montāžas instrukciju prasības. Lūdzu, pievērsiet uzmanību montāžas instrukcijām, jo tās ir atšķirīgas atkarībā no dakstiņu tipa.

Benders dakstiņiem ir 30 gadu garantija pret aukstuma iedarbību, mitruma iedarbību un salūšanu pie nosacījuma, ka klājuma darbu laikā tiek ievērotas dakstiņu montāžas instrukcijas prasības.

benders-logo_260x114