Finnlogi tegevjuht Alar AntonNepilnu astoņu gadu darbības laikā uzņēmums Finnlog Igaunijā ir uzcēlis 150 dzīvojamo māju. Šajā laikā mēs esam piedzīvojuši gan kāpuma, gan krituma periodus. Sākot ar ļoti mazas saunas būvniecību, šobrīd mēs pārliecinoši ieņemam līderpozīcijas līmētu baļķu māju celtniecības sfērā Igaunijā. Tomēr tas nav bijis mūsu galvenais mērķis. Mūsu devīze «Izveidosim māju, kurā katra minūte ir dārga», laikam jau vislabāk izsaka mūsu darbības mērķi.

Kad uzņēmums Finnlog uzsāka savu darbību, uzņēmuma dibinātājiem bija viens mērķis. Viņi vēlējās uzcelt demonstrācijas māju, kurā katrs klients varētu ar savām acīm apskatīt īstu mājīgumu un pataustīt to ar savām rokām. 2011. gada sākumā šis «lielais sapnis» pārvērtās par realitāti.

Viens no mūsu klientiem reiz mums pateica, ka mēs esam pirmais celtniecības uzņēmums (bet celtniecības uzņēmumus viņš savā mūžā redzējis daudz), ar kuru celtniecība gāja “kā pa sviestu”, bet pēc celtniecības beigām viņš labprāt mūs uzaicinātu uz pirti. Tieši tādas emocijas mums palīdz virzīties uz priekšu un rada sajūtu, ka esam izdarījuši kaut ko vajadzīgu un pareizu. Mēs esam radījuši ko tādu, kas dzīvos kopā ar šīm ģimenēm daudzus, daudzus gadus.

Mūsu uzņēmums nodarbojas ar dzīvojamo māju, vasarnīcu un pirts celtniecību. Liela māju daļa tiek celta pēc speciāliem projektiem, turklāt daudzos gadījumos par pamatu tiek ņemts viens no plānojumiem, kurš iekļauts mūsu paraugu katalogos un liekas patīkams un pieņemams mūsu pasūtītājam. Individuāla pieeja katram projektam rada apstākļus, pie kuriem mēs varēsim vislabākajā veidā izprast klienta vajadzības. Mēs jums piedāvājam pieredzi, profesionālismu, dziļas zināšanas savā sfērā un, protams, drošību un uzticamību.

Mēs ceram, ka uzņēmuma Finnlog projektētā un uzceltā demonstrācijas māja atbildīs visiem jūsu uzskatiem par mājīgu māju.

Alar Anton
Izpilddirektors