Mūsdienu guļbūves ēkas ir kļuvušas modernākas

Guļbūves ēkas ar savām gadsimtiem vecajām tradīcijām ir drosmīgi pastāvējušas un lielākoties saglabājušas savu unikālo izskatu nemainīgu.  Klasiskā guļbūve ar savu cienīgumu un tuvumu dabai joprojām ir laba izvēle, un tā ir īpaši piemērota dabīgai videi.

Tomēr vienlaikus nevar ignorēt faktu, ka cilvēki arvien vairāk saplūst uz piepilsētu teritorijām un pilsētām, un kopā ar šīm pārmaiņām gribēti vai negribēti ir jāiet līdzi arī guļbūves ēku ražotājiem.

Šodienas urbanizētā dzīves vide arī no guļbūves ēku ražotājiem prasa izmaiņas un pielāgošanās jauno tendenču un ārējās vides vajadzībām.  Tagad šīs izmaiņas ir notikušas, taču tās ir notikušas, ņemot līdzi guļbūves galveno vērtību – dabīgo vidi, un tā ir īstenota jaunā formā.

Finnlog savā produktu sortimentā piedāvā ar mūsdienu pilsētas vides tendencēm saistītas, moderna izskata guļbūves ēkas, vienlaikus saglabājot savu koka mājām raksturīgās iezīmes un cienīgumu.

Modernās pieejas galvenie elementi ir minimālisma arhitektūra ar tīrām un skaidrām līnijām, kur dominē vienkāršība, bet vienlaikus kopā ar efektīvām modernām formām. Lielākas logu virsmas, mājas garākās fasādes daļas klāj vertikāls fasādes dēļu apšuvums, kā arī iztrūkstošā jumta kārba un skārda jumts, padara māju par eleganti dinamisku un unikālu.

Modernā māja ar minimālisma formas valodu nodrošina nepiespiestu vienkāršību. Šeit arī lielākās stikla virsmas nekļūst traucējošas, bet tās netraucēti saplūst par mājas fasādes kopumu. Optimālais mājas lielums un telpu plāns, pateicoties savām neskaitāmajām novietnēm un skapjiem, piedāvā praktiskumu un komfortu.

Modernā māja, veidojot ēkas kontūru, saglabā gaumīgi skaidras un izteiktas līnijas, kas atsvaidzina arhitektūras telpu gan pilsētvidē, gan laukos.

Inovatīva, eleganta, unikāla – ar šiem vārdiem var raksturot Finnlog izstrādātās jaunās un modernās guļbūves. Ir atšķirta jauna lappuse guļbūves ēku tirgū.  Moderna pieeja savai mājai tagad ir kļuvusi pieejama arī ikvienam guļbūves ēkas iemītniekam.

Atbildēt

*