KLIENTU DIENA 30. septembrī 10:00-16:00

Mums ir prieks Jūs aicināt uz kārtējo Finnlog klientu dienu, kas norisināsies 2017. gada 30. septembrī, plkst. 10.00, Vīmsi (Viimsi) pagastā, Igaunijā. Tikšanās Randvere bērnudārza stāvvietā (Vīmsi (Viimsi) bērnudārzu Randvere māja: Kibuvitsa tee 1, Randvere, 74016, Harju apriņķis).

Šajā rudens klientu dienā būs iespēja iepazīties ar skaistu vienstāvu dzīvojamo ēku. Šo dzīvojamās ēkas projektu iedvesmoja mūsu Ajari projekta risinājums, kas tika papildināts atbilstoši konkrētajam nekustamajam īpašumam, debespusēm un ģimenes vēlmēm.

Šo dzīvojamo ēku par arhitektoniski izteiksmīgu padara tās plašā dzīvojamā istaba kopā ar atvērtā plānojuma virtuvi, kuras plašās stikla sienas, kas sniedzas līdz griestiem, vēršas uz dienvidu un dienvidrietumu pusi. Dzīvojamā ēkā ir plānotas trīs guļamistabas, kā arī saunas priekštelpa, ko nepieciešamības gadījumā var pārvērst par viesistabu. Saunas kompleksā ietilpst atsevišķa tualete, vannasistaba un niša veļasmašīnai, kā arī pirts telpa ar elektrisko krāsniņu. Dzīvojamajā ēkā ir arī otra vannasistaba ar vannu. Papildus mājā ir arī liela tehniskā telpa/noliktava.

Nekustamā īpašuma sētas pusē ir plaša terase, kas daļēji atrodas zem nojumes un uz kuru var nokļūt gan no dzīvojamās istabas, gan no saunas priekštelpas. Ēkas ārsienas ir no 202 mm bieziem līmētiem baļķiem, bet kā jumta segums ir uzstādīti klasiski velmēta skārda jumta profili. Ēkā ir plānota ventilācijas sistēma ar siltuma rekuperāciju, kā arī grīdu apsilde, uz zemes siltumsūkņa bāzes.

Ajari projektu varat apskatīt tuvāk mūsu mājaslapā!

Pievienojieties mūsu klientu dienai arī Facebook!

Uz tikšanos klientu dienā!

Atbildēt

*